خبر فوری
***شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با ۱۱۴ واحد افت به مرز ۶۹ هزارو ۴۹۴ واحد رسید. بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل امروز را خودرو ، کچاد ، ونوین داشتند.ارزش کل معاملات نیز به ۲۴۴ میلیارد تومان رسید.***

ثرود در قیمت 3,700 ریال ، با رشد قیمتی 5 درصدی به گردونه معاملات بازگشت .

ولساپا پس از جمع آوری صف فروش، حوالی کف قیمتی درحال معامله است.

ولساپا پس از جمع آوری صف فروش، حوالی کف قیمتی درحال معامله است.

رییس‌ جمهوری اسلامی ایران در پیامی، شهادت شماری از شهروندانی پاکستانی، توسط تروریست‌ها را به «نواز شریف» نخست وزیر، دولت و ملت این کشور تسلیت گفت و تأکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای همکاری با دولت پاکستان برای مقابله با افراطی‌گری و تروریسم اعلام می‌دارد. ایسنا

پتایر بعد از ارائه تعدیل منفی 91 درصدی در قیمت 3,900 ریال ، با کاهش 14 درصدی به گردونه معاملات بازگشت .

کارگزارانی که حق تقدم های استفاده نشده را خریداری می نمایند،‌علاوه بر مبلغ پرداختی بابت حق تقدم، مبلغ اسمی هر سهم (۱۰۰۰ ریال) را نیز باید از مشتری دریافت نمایند. تسویه مبلغ پذیره نویسی از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی صورت می گیرد.

کچاد با افت قیمت رو به رو است. قیمت سهم : 3,552 ریال ، حجم معاملات : 1.612 هزار سهم

وآذر ، ثعمرا صفهای خرید گروه انبوه سازی. ثفارس هم به جمع صفهای فروش پیوست.

بازگشایی نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود (ثرود۱)

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام اینکه مصرف سی.ان.جی در چند سال اخیر تغییر نکرده است اذعان کرد: پایین بودن نرخ گاز طبیعی نسبت به بنزین، عامل مهمی برای افزایش جذابیت در مصرف این سوخت پاک است. تسنیم


درباره ما

درباره شرکت اطلاعات داناسرمایه


پایگاه خبری دانا سرمایه در تاریخ 17 / 4 / 1392 راه اندازی شد . این سایت ، تارنمای رسمی شرکت اطلاعات دانا سرمایه ( با مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 38360 نزد اداره ثبت شرکتها می باشد . موضوع فعالیت این شرکت ، اطلاع رسانی ، بازاریابی در حوزه بازار سرمایه و عقد قرارداد با نهاد های آموزشی ، ادارات ، بانک ها و کارگزاری های بورس برای آموزش بورس می باشد . این سایت در راستای تعهد شرکت به پشتیبانی خبری از کارآموزان دوره های آموزشی که توسط اساتید این شرکت آموزش دیده اند ، راه اندازی گردید . دوره های آموزشی بورس که توسط اساتید این شرکت برگزار می گردد ، یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی کشور است و از تاریخ 1 / 09 / 1391 تا کنون ، 40 دوره آموزشی بورس برگزار شده که نتیجه آن تربیت بیش از 1000 تکنسین بورس می باشد ، به طور متوسط ماهانه بیش از 120 نفر در همایش رایگانی که توسط اساتید این شرکت و به منظور آشنایی مردم با بورس سهام و سکه طلا برگزار می گردد ، شرکت می کنند . هدف از راه اندازی این سامانه ، اطلاع رسانی لحظه ای اخبار بورسی می باشد . منابع اخبار سایت ، تحلیل های اساتید شرکت ، خبر های مربوط در سایت های اطلاع رسانی معتبر و رایگان ، سایت سنا و اطلاعات دریافتی از همکاران ما در کارگزاری ها می باشد . هم اکنون هفت تحلیل گر بورس به صورت تمام وقت برای سامانه اطلاع رسانی دانا سرمایه مشغول به فعالیت می باشند .


با اینکه از لحاظ محتوی تمام ‍پایگاه های خبری بورس منبع یکسانی داشته و به یکدیگر شبیه هستند و قائدتا اخبار واحدی را منتشر می کنند ولی شرکت اطلااعات دانا سرمایه نهایت تلاش خود را در جهت تولید بیشترین اخبار در روز که آن اخبار هیچ شباهتی به اخبار سایت های دیگر نداشته باشد ، به کار برده است و هر گونه مشابهت اخبار یا کپی برداری برای شرکت اطلاعات دانا سرمایه پذیرفته نیست.

موسسه آموزش عالی آزاد ماد با همکاری شرکت اطلاعات دانا سرمایه بنیان گذار برگزاری دوره های تخصصی بورس (تحلیل تکنیکال ، معاملات آتی سکه طلا و تمدید گواهینامه های حرفه ای بورس ویژه مدیران شعب و تریدر های کارگزاری ها ) و اطلاع رسانی لحظه ای بورس سهام و آتی سکه طلا در جنوب کشور است که این فعالیت ها را با همکاری و مجوز شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا ، کارگزاری های رسمی کشور ، اداره امور شعب بانک های استان فارس و آموزشگاه های معتبر بورس در تهران انجام می دهد . 


شرکت اطلاعات داناسرمایه و پایگاه خبری داناسرمایه فعالیت مشاوره ای شامل توصیه خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار و پیش بینی آینده انجام نمی دهد و تمام تحلیل های ارائه شده در این پایگاه خبری توسط مردم و تریدر ها ارائه می شود و ربطی به پایگاه خبری داناسرمایه ندارد و بدین وسیله پایگاه خبری داناسرمایه ازتحلیل تریدر ها که با نام خود آنها ارائه می شود سلب مسئولیت می کند . 

طبق اطلاعیه 90/01/16 سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت تمام اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در بازار فارکس غیر قانونی است و شرکت اطلاعات داناسرمایه هیچ نوع فعالیت آموزشی ، تحلیلی و مشاوره ای در زمینه فارکس و بازار های جهانی نداشته و نخواهد داشت .و فعالیت این شرکت در بازار سهام ، آتی سهام و آتی سکه طلا در بورس ایران می باشد . 

 

مجوز های سایت دانا سرمایه


تفاهم نامه همکاری با ماد قرار داد همکاری با بورس نیوز قرار داد آموزشی با بانک رفاه تفاهم نامه همکاری با اقتصاد ایرانیان

سایر مجوز ها


 

 

ورود کاربران
کد ملی:
رمز عبور:
فرم ثبت نام