خبر فوری
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با ۱۲۶۷ واحد رشد به مرز ۷۳ هزارو ۵۴۸ واحد رسید. بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل امروز را فولاد ، کچاد و اخابر داشتند.ارزش کل معاملات نیز به ۴۲۱ میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش معاملات از ان گروه های بانک و خودرو می باشد .

صف خرید خچرخش در حال افزایش است . قیمت : 2,601 ریال

صف خرید 3.7 میلیون سهمی ولساپا در قیمت 2,581 ریال همچنان پابرجاست . حجم معاملات : 4 میلیون سهم

معاون پژوهش‌های اقتصادی مرکز پژوهش‌ها با بیان اینکه نفت رفتار رانتی در تولید ایجاد کرد گفت: بخشی که می تواند جایگزین نفت بشود و ارزش افزوده خوبی تولید کند بخش صنعت و به ویژه صنایع کوچک موثر هستند . تسنیم

سصفها مجددا در قیمت 11,981 ریال صف فروش شده است .

وتوکا 17% مثبت و روی قیمت 4,343 بازگشایی شد

شپدیس پس ار اعلام پیش بینی سود 1،620 ریالی ، 3 درصد منفی و در قیمت 15,100 ریال بازگشایی شد .

کچاد در قیمت 4,700 ریال به گردونه معاملات بازگشت .

فارس در قیمت 13,000 ریال بازگشایی شد .

صف خرید اخابر به 17میلیون رسید. قیمت : 2,704 ریال * حجم معاملات : 11 میلیون سهم

رشد شاخص بیشتر از ۱۰۰۰ واحد شد .


درباره ما

درباره ما


پایگاه خبری دانا سرمایه در تاریخ 17 / 4 / 1392 راه اندازی شد . این سایت ، تارنمای رسمی شرکت اطلاعات دانا سرمایه ( با مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 38360 نزد اداره ثبت شرکتها می باشد . موضوع فعالیت این شرکت ، اطلاع رسانی ، بازاریابی در حوزه بازار سرمایه و عقد قرارداد با نهاد های آموزشی ، ادارات ، بانک ها و کارگزاری های بورس برای آموزش بورس می باشد . این سایت در راستای تعهد شرکت به پشتیبانی خبری از کارآموزان دوره های آموزشی که توسط اساتید این شرکت آموزش دیده اند ، راه اندازی گردید . دوره های آموزشی بورس که توسط اساتید این شرکت برگزار می گردد ، یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی کشور است و از تاریخ 1 / 09 / 1391 تا کنون ، 38 دوره آموزشی بورس برگزار شده که نتیجه آن تربیت 980 تکنسین بورس می باشد ، به طور متوسط ماهانه بیش از 120 نفر در همایش رایگانی که توسط اساتید این شرکت و به منظور آشنایی مردم با بورس سهام و سکه طلا برگزار می گردد ، شرکت می کنند . هدف از راه اندازی این سامانه ، اطلاع رسانی لحظه ای اخبار بورسی می باشد . منابع اخبار سایت ، تحلیل های اساتید شرکت ، خبر های مربوط در سایت های اطلاع رسانی معتبر و رایگان ، سایت سنا و اطلاعات دریافتی از همکاران ما در کارگزاری ها می باشد . هم اکنون هفت تحلیل گر بورس به صورت تمام وقت برای سامانه اطلاع رسانی دانا سرمایه مشغول به فعالیت می باشند .


با اینکه از لحاظ محتوی تمام ‍پایگاه های خبری بورس منبع یکسانی داشته و به یکدیگر شبیه هستند و قائدتا اخبار واحدی را منتشر می کنند ولی شرکت اطلااعات دانا سرمایه نهایت تلاش خود را در جهت تولید بیشترین اخبار در روز که آن اخبار هیچ شباهتی به اخبار سایت های دیگر نداشته باشد ، به کار برده است و هر گونه مشابهت اخبار یا کپی برداری برای شرکت اطلاعات دانا سرمایه پذیرفته نیست.

موسسه آموزش عالی آزاد ماد با همکاری شرکت اطلاعات دانا سرمایه بنیان گذار برگزاری دوره های تخصصی بورس (تحلیل تکنیکال ، معاملات آتی سکه طلا و تمدید گواهینامه های حرفه ای بورس ویژه مدیران شعب و تریدر های کارگزاری ها ) و اطلاع رسانی لحظه ای بورس سهام و آتی سکه طلا در جنوب کشور است که این فعالیت ها را با همکاری و مجوز شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا ، کارگزاری های رسمی کشور ، اداره امور شعب بانک های استان فارس و آموزشگاه های معتبر بورس در تهران انجام می دهد . 

 

 

ورود کاربران
کد ملی:
رمز عبور:
فرم ثبت نام
نمودار های جهانی