خبر فوری
***شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با ۳۵ واحد رشد به مرز ۷۱ هزارو ۴۴۳ واحد رسید. بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل امروز را اخابر ، همراه ، وصندوق داشتند. ارزش کل معاملات نیز به ۲۱۷ میلیارد تومان رسید که ۸۳ میلیارد تومان آن مربوط به جابجایی های عمده در نمادهای " ومعادن ، میدکو ، فملی " می باشد . ***

بیش از 16 میلیون سهام خپارس داد و ستد شده است . قیمت : 631 ریال

روند معاملات شسپا مجددا با رشد قیمت همراه شده است .

وپاسار تاکنون 3 میلیون دادوستد منفی را در محدوده 1,579 ریال متحمل شده است .

با وجود اعلام خبر تزریق منابع ارزی بزرگترین هلدینگ پتروشیمی بورس در بازار آزاد، سهام این هلدینگ با روند نزولی و فشار عرضه همراه شد. فارس پس از مچینگ در سامانه بورس اوراق بهادار تهران با کاهش 2 درصدی قیمت معامله می‌شود و تقاضایی برای سهام این شرکت وجود ندارد. پیش از این بسیاری از کارشناسان و تحلیل‌گران از پتانسیل بالای این هلدینگ برای رشد سودآوری خبرداده و گفته بودند این هلدینگ ابهاماتی دارد که باید نسبت به آن شفاف‌سازی شود.

رتاپ و افراح نمادهای منفی گروه رایانه

وامید در قیمت 3,780 ریال صف خرید 5 هزارتایی دارد که تنها 582 سهم در این نماد جابجا شده است

بشهاب و بسویچ همچنان صف خرید بر روی میز معاملاتی خود به همراه دارند .

نماد معاملاتی شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان (پترول1) در بازار دوم فرابورس ایران 2,078 ریال گشایش یافت .

گروه سیمان مثبت منفی معامله میشوند و نسبت به هفته های اخیر اوضاع بهتری دارند در این گروه سپاها صف خرید تشکیل داده است .

گروه اخابر بیشترین تاثیر را روی شاخص داشت و اخابر و همراه 67 واحد شاخص را مثبت کنند


درباره ما


پایگاه خبری دانا سرمایه در تاریخ 17 / 4 / 1392 راه اندازی شد . این سایت ، تارنمای رسمی شرکت اطلاعات دانا سرمایه ( با مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 38360 نزد اداره ثبت شرکتها می باشد . موضوع فعالیت این شرکت ، اطلاع رسانی ، بازاریابی در حوزه بازار سرمایه و عقد قرارداد با نهاد های آموزشی ، ادارات ، بانک ها و کارگزاری های بورس برای آموزش بورس می باشد . این سایت در راستای تعهد شرکت به پشتیبانی خبری از کارآموزان دوره های آموزشی که توسط اساتید این شرکت آموزش دیده اند ، راه اندازی گردید . دوره های آموزشی بورس که توسط اساتید این شرکت برگزار می گردد ، یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی کشور است و از تاریخ 1 / 09 / 1391 تا کنون ، 36 دوره آموزشی بورس برگزار شده که نتیجه آن تربیت 970 تکنسین بورس می باشد ، به طور متوسط ماهانه بیش از 120 نفر در همایش رایگانی که توسط اساتید این شرکت و به منظور آشنایی مردم با بورس سهام و سکه طلا برگزار می گردد ، شرکت می کنند . هدف از راه اندازی این سامانه ، اطلاع رسانی لحظه ای اخبار بورسی می باشد . منابع اخبار سایت ، تحلیل های اساتید شرکت ، خبر های مربوط در سایت های اطلاع رسانی معتبر و رایگان ، سایت سنا و اطلاعات دریافتی از همکاران ما در کارگزاری ها می باشد . هم اکنون هفت تحلیل گر بورس به صورت تمام وقت برای سامانه اطلاع رسانی دانا سرمایه مشغول به فعالیت می باشند .


با اینکه از لحاظ محتوی تمام ‍پایگاه های خبری بورس منبع یکسانی داشته و به یکدیگر شبیه هستند و قائدتا اخبار واحدی را منتشر می کنند ولی شرکت اطلااعات دانا سرمایه نهایت تلاش خود را در جهت تولید بیشترین اخبار در روز که آن اخبار هیچ شباهتی به اخبار سایت های دیگر نداشته باشد ، به کار برده است و هر گونه مشابهت اخبار یا کپی برداری برای شرکت اطلاعات دانا سرمایه پذیرفته نیست.

موسسه آموزش عالی آزاد ماد با همکاری شرکت اطلاعات دانا سرمایه بنیان گذار برگزاری دوره های تخصصی بورس (تحلیل تکنیکال ، معاملات آتی سکه طلا و تمدید گواهینامه های حرفه ای بورس ویژه مدیران شعب و تریدر های کارگزاری ها ) و اطلاع رسانی لحظه ای بورس سهام و آتی سکه طلا در جنوب کشور است که این فعالیت ها را با همکاری و مجوز شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا ، کارگزاری های رسمی کشور ، اداره امور شعب بانک های استان فارس و آموزشگاه های معتبر بورس در تهران انجام می دهد .

 

 

 

 

 

ورود کاربران
کد ملی:
رمز عبور:
فرم ثبت نام
نمودار های جهانی