خبر فوری
***شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با ۱۴۹ واحد رشد به مرز ۷۴ هزارو ۹۹۷ واحد رسید. بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل امروز را رمپنا ، پارسان و تاپیکو داشتند. ارزش کل معاملات نیز به ۳۲۷ میلیارد تومان رسید که بخشی از ان مربوط به جابجایی های بلوکی در نمادهای وساپا ، تاپیکو ، ومعادن ، ولساپا ، وخارزمح و همچنین جابجایی های عرضه عمده در نمادهای " وپارس ، فجر و اطلس " می باشد .***

وکار پس از پیش بینی سود 80 ریالی ، 3 درصد مثبت و در قیمت 2,540 ریال به گردونه معاملات بازگشت .

معاون روابط کار مصوبه عدم کسر حق بیمه از بن نقدی کارگری به تامین اجتماعی را ابلاغ کرد. تسنیم

ح. آ.س.پ ، 2 درصد منفی در قیمت 422 ریال با صف فروش بازگشایی شد .

آ س پ در قیمت 1,788 ریال بدون نوسان بازگشایی شد .

عضوکمیسون صنایع مجلس با اشاره به نتیجه گزارش تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی گفت: مدارک و مستنداتی در کمیسیون وجود دارد که می توان طبق آن قیمت های کنونی خودرو را بین 15 تا 30 درصد کاهش داد.

جزئیات گزارش کمیسیون صنایع از نحوه قیمت گذاری خودرو؛ اطلاعات نادرست خودروسازان علت افزایش قیمت خودرو بود/ امکان کاهش قیمت خودرو تا 30 درصد . مهر

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از ابتدای اجرای طرح متنوع سازی نرخ بلیت تاکنون، هشت شرکت خدمات مسافرت هوایی به دلیل عدم رعایت نرخ‌نامه شرکت‌های هواپیمایی اخطار گرفتند و پرونده سه شرکت نیز به دلیل گرانفروشی به تعزیرات حکومتی ارسال شد. مهر

شرکت پلاسکوکار سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با تعدیل منفی سنگین ۳۵۷۵ درصدی از ۴ ریال به ( ۱۳۹ ) ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۱۰۹ ریال زیان محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۷۸ درصد )

افرا پس از پیش بینی سود 36 ریالی ، در قیمت 6,000 ریال همراه با رشد 22 درصدی بازگشایی شد .

آهنگری‌ تراکتورسازی‌ ایران‌ پس از جابجایی 195 هزار سهم در مدار منفی ، صف فروش شد . قیمت :1,920 ریال


درباره ما


پایگاه خبری دانا سرمایه در تاریخ 17 / 4 / 1392 راه اندازی شد . این سایت ، تارنمای رسمی شرکت اطلاعات دانا سرمایه ( با مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 38360 نزد اداره ثبت شرکتها می باشد . موضوع فعالیت این شرکت ، اطلاع رسانی ، بازاریابی در حوزه بازار سرمایه و عقد قرارداد با نهاد های آموزشی ، ادارات ، بانک ها و کارگزاری های بورس برای آموزش بورس می باشد . این سایت در راستای تعهد شرکت به پشتیبانی خبری از کارآموزان دوره های آموزشی که توسط اساتید این شرکت آموزش دیده اند ، راه اندازی گردید . دوره های آموزشی بورس که توسط اساتید این شرکت برگزار می گردد ، یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی کشور است و از تاریخ 1 / 09 / 1391 تا کنون ، 30 دوره آموزشی بورس برگزار شده که نتیجه آن تربیت 850 تکنسین بورس می باشد ، به طور متوسط ماهانه بیش از 120 نفر در همایش رایگانی که توسط اساتید این شرکت و به منظور آشنایی مردم با بورس سهام و سکه طلا برگزار می گردد ، شرکت می کنند . هدف از راه اندازی این سامانه ، اطلاع رسانی لحظه ای اخبار بورسی می باشد . منابع اخبار سایت ، تحلیل های اساتید شرکت ، خبر های مربوط در سایت های اطلاع رسانی معتبر و رایگان ، سایت سنا و اطلاعات دریافتی از همکاران ما در کارگزاری ها می باشد . هم اکنون هفت تحلیل گر بورس به صورت تمام وقت برای سامانه اطلاع رسانی دانا سرمایه مشغول به فعالیت می باشند .


با اینکه از لحاظ محتوی تمام ‍پایگاه های خبری بورس منبع یکسانی داشته و به یکدیگر شبیه هستند و قائدتا اخبار واحدی را منتشر می کنند ولی شرکت اطلااعات دانا سرمایه نهایت تلاش خود را در جهت تولید بیشترین اخبار در روز که آن اخبار هیچ شباهتی به اخبار سایت های دیگر نداشته باشد ، به کار برده است و هر گونه مشابهت اخبار یا کپی برداری برای شرکت اطلاعات دانا سرمایه پذیرفته نیست.

موسسه آموزش عالی آزاد ماد با همکاری شرکت اطلاعات دانا سرمایه بنیان گذار برگزاری دوره های تخصصی بورس (تحلیل تکنیکال ، معاملات آتی سکه طلا و تمدید گواهینامه های حرفه ای بورس ویژه مدیران شعب و تریدر های کارگزاری ها ) و اطلاع رسانی لحظه ای بورس سهام و آتی سکه طلا در جنوب کشور است که این فعالیت ها را با همکاری و مجوز شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا ، کارگزاری آتی ساز ، اداره امور شعب بانک های استان فارس و آموزشگاه های معتبر بورس در تهران انجام می دهد .

 

 

 

 

 

ورود کاربران
کد ملی:
رمز عبور:
فرم ثبت نام
نمودار های جهانی