تقویم جهانی طلا
پنجشنبه 6 بهمن 18:00 : اعلام تغییرات ماهانه خالص سفارش کالاهای بادوام آمریکا

پنجشنبه 5 بهمن 18:00 : اعلام میزان مطالبات بیکاران آمریکا

چهار شنبه 4 بهمن 20:00 : اعلام ذخایر نفت خام آمریکا

پنجشنبه 28 دی 20:30 : اعلام ذخایر نفت خام آمریکا

پنجشنبه 28 دی 18:00 : گزارش تغییرات ماهانه مجوزهای ساخت و ساز و میزان مطالبات بیکاران آمریکا

خبر فوری
نماد معاملاتی لبوتان باز گشایی شد

فولاد وارد مدار منفی شد

زنگان با افزایش مجدد تقاضا صف خرید شد

معاملات کیمیا در حاشیه مثبت کامل/قیمت16500ریال

دو حقوقی فروشنده اصلی بفجر

صف بورس به دست حقوقی عرضه شد

تقویت 334 واحدی شاخص کل تا این لحظه

خگستر 2.9 میلیون حجم خورد/قیمت 3364 ریال

مطالب آموزشی
پیوند ها

1396-08-23

تلاش مدیران هلدینگ تاپیکو برای افزایش شفافیت


محمد حسن پیوندی در نشستی بین مدیران ارشد پتروشیمی فن آوران به اجرای دستورات 9 گانه ربیعی وزیر کار و تعاون تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از روابط عمومی هلدینگ تاپیکو، پیوندی در ادامه تاکید کرد: هر گونه رفت و آمد مدیران تابعه هلدینگ تاپیکو باید به صورت رسمی و با دعوت نامه و با هماهنگی مدیرعامل تاپیکو از قبل صورت گرفته باشد، این رفت و آمدها برای وزارت کار و تعاون، سازمان تامین اجتماعی و شستا هزینه دارد و بدون مجوز پارلمانی وزات کار و تعاون به شدت برخورد می شود.

پیوندی در این نشست که در سالن اجتماعات هلدینگ تاپیکو برگزار شد نسبت به تشریح بند به بند دستوات 9 گانه وزیر کار و تعاون برآمد و در ادامه گفت : در راستای بند 2 دستور وزیر نسبت به ارتقای بهره وری پتروشیمی فن آوران، مکلف است پروژه پتروالفین این مجموعه  به زودی اجرا شود.

وی در ادامه گفت : این پروژه نباید بخاطر مسائل حل نشدنی با NPC معطل بماند. این پروژه در منطقه جغرافیایی بسیار عالی قرار داد و با توجه به تامین خوراک نباید بر سر واگذاری زمین معلق بماند و باید هر چه زودتر تولید متانول به پروپیلن اجرایی شود و کمبود کشور برطرف گردد.

پیوندی با اشاره به زنجیره ارزش افزوده در گروه شستا و افزایش بازدهی در راستای هم افزایی درون گروهی گفت، از امکانات شرکت پتروشیمی فارابی مبنی بر تعریف پروژه VAM جهت نجات این شرکت استفاده کنید.

مدیرعامل تاپیکو با توجه به بند 3 دستورات وزیر مبنی بر تقویت انضباط مالی به شرکتهای تابعه تکلیف کرد، هر چه سریعتر نسبت به ارائه گزارش حسابهای دریافتنی به هر شکلی، اعتباری یا نقدی برآمده  و در ادامه تاکید کرد، این پاسخگویی به صورت کامل جهت اطلاع رسانی به وزارت کار و تعاون الزامی است.

پیوندی با اشاره به بند 6 دستور وزیر و تاکید ریاست هیات مدیره شستا دکتر ترکان و همچنین مدیرعامل شستا مهندس لطفی نسبت به ایجاد جذب سرمایه گذاری خارجی اظهار داشت، آنچه که هلدینگ تاپیکو را از سایر هلدینگ های دیگر متمایز می کند بحث جذب سرمایه گذار خارجی است، هلدینگ تاپیکو در بیشتر پروژه های خود نسبت به تامین خوراک اولیه خودکفاست و این مورد برای سرمایه گذار خارجی جذابیت دارد.

در ادامه مدیرعامل تاپیکو با اشاره به آماده سازی ساختمان جدید هلدینگ تاپیکو در راستای بکارگیری نیروهای فعال، نخبه و شایسته در مجموعه به مدیران تاکید کرد، با توجه به دستور وزیر در بند 7 در سطوح مدیریتی مجموعه ها از نیروهایی که در حاشیه هستند و افرادی سالم  و بدون حاشیه نیز می باشند؛ و شایستگی ارتقا را دارند به سیستم معرفی کنند و در جهت پرورش مدیران آینده کشور تلاش نمایند. همچنین در ادامه نسبت به دستور وزیر در بند 8 هر گونه بهره برداری از رانت اطلاعاتی و سیاسی و سفارش شده توسط مدیران و همچنین بکارگیری از اقوام و نزدیکان و خویشان به طور اکید خودداری کند.

در پایان پیوندی نسبت به ابلاغ این موارد در قالب بخشنامه ای، نسبت به تلاش مدیران هلدینگ تاپیکو در راستای شفایت با توجه به شرایط حساس کشور جهت کاهش تنش های موجود تاکید کرد.

 

 

 

logo-samandehi
ورود کارآموزان

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerدیده بان بازار
نمودار های جهانی
تبلیغات