نفت و گاز پارسیان با سه پله صعود هفتمین شرکت برتر ایران شد

گروه شرکت‌ها : بنا بر اعلام سازمان مدیریت صنعتی کشور در رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی شرکت‌های برتر ایران «شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان» با سه پله صعود نسبت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌به سال‌قبل هفتمین شرکت برتر کشور شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، در بیست و پنجمین همایش شرکت‌های برتر کشور که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور مقامات و مدیران شرکت‌های برتر ایران برگزارشد، شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان توانست با اتکا به تجارب و تخصص دکتر اسمعیل قنبری مدیر نواندیش و توسعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌گرای خویش، درمیان ۵۰۰‌شرکت بزرگ تاثیرگذار در اقتصاد کشور با سه پله صعود نسبت‌‌‌‌‌‌‌‌‌به سال‌قبل هفتمین شرکت برتر کشور شود.
نفت و گاز پارسیان با سه پله صعود هفتمین شرکت برتر ایران شد
شایان ذکر است شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در این رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی توانست رتبه هفتم شاخص فروش، رتبه پنجم بالاترین ارزش‌افزوده و رتبه پنجم بیشترین سودآوری را به‌دست آورد که نتیجه این پویایی و پیشرفت، قرارگرفتن شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در زمره شرکت‌های پیشرو بود که این امر خود گواهی است بر تجارب، تخصص و توسعه گرا‌بودن مدیریت مجموعه گسترش نفت و گاز پارسیان. در این رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی که از سال‌۱۳۷۷ توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار می‌شود، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، صادرات‌گرا بودن، دارای رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ویژه و... معرفی می‌شوند. همچنین در این ارزیابی شاخص‌هایی همچون بیشترین فروش، بیشترین سودآوری، بالاترین ارزش بازار، بالاترین اشتغال‌زایی و... معرفی می‌شوند.

می‌توان اذعان کرد که مجموعه نفت و گاز پارسیان با درنظر داشتن شاخص‌های مالی و اقتصادی فوق‌الذکر و تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت گامی محکم و استوار در مسیر توسعه برداشته است. دکتر اسمعیل قنبری، مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با تاکید بر به‌کارگیری ظرفیت‌های موجود در صنعت به‌منظور ایجاد بستری مناسب در جهت پیشرو‌بودن در مسیر توسعه تاکید داشتند و لزوم تدوین برنامه‌های مبتنی بر تحقیق و توسعه را که تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره‌وری، کیفیت، سهم بازار و نیز افزایش توان رقابتی سازمان‌ها دارد را از اهم مواردی دانستند که باید مورد‌توجه شرکت‌ها قرار گیرد. در همین راستا نیز برسخنان دکتر کیانی بختیاری صحه گذاشته و ابر روند‌ها را بسیار تاثیرگذار در جهت ایجاد، تحریک و توسعه ایده‌های نوآورانه صنعت قلمداد کردند.


این خبر را به اشتراک بذارید!

نظرات


برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید